O nás

Jednoduchá otázka, na ktorú majú možno mnohí z nás rôzne odpovede. Veríme však, že na konci príslušného článku a po začatí našej iniciatívy, sa väčšina z nás zhodne na tom, že sa spoločne „pozrieme... a triedime.“

Ponožky s myšlienkou

Kolekcia Pozrieš – triediš! vznikla v spolupráci so známou slovenskou značkou Fusakle a neziskovou organizáciou RECYKLOHRY - školským vzdelávacím environmentálnym programom spoločnosti ASEKOL SK, zameraný na vzdelávanie detí a mládeže v oblasti triedenia a recyklácie odpadov.
Poslaním kolekcie Pozrieš – triediš! je vysvetliť a naučiť sa triediť každý deň a hlavne celý deň, aby sme triedenie zvládali jednoducho a stalo sa prirodzenou súčasťou našich každodenných životov. Navyše, to všetko s nadšením a radosťou, pretože tak pomáhame planéte a tým aj sebe samým. Pretože my sme planéta.

PAPIER, PLAST, SKLO, ELEKTRO a BIO pre nás reprezentujú 5 rôznych farieb, 5 motívov, ktoré svojou myšlienkou a prevedením tvoria unikátnu kolekciu ponožiek Pozrieš – triediš! Každý pár ti svojím jedinečným dizajnom poradí, čo kam vlastne patrí. Pre viac tipov ohľadom triedenia je tu tiež náš e-shop, kde nájdeš tipy a rady, ktoré ťa ešte viac dostanú do problematiky a uľahčia rozhodnutia pri triedení odpadu. Ponožky Pozrieš – triediš! však nemajú byť len manuálom. Ich nosenie ti denne pripomenie, že každú vec, ktorú chceš počas dňa vyhodiť, treba aj správne vytriediť. Ukážu ti, že všetko má svoje miesto, dokonca aj odpad. Večer si tak ľahneš s dobrým pocitom, že si bol počas dňa pre svoju planétu užitočný a prispel si k zelenšiemu zajtrajšku.

Ponožky Pozrieš – triediš! sú veľmi pohodlné na nosenie a vyrobené doma, na Slovensku, z kvalitných materiálov. Minimalizujú tak záťaž na životné prostredie, ktorú si väčšinou nárokujú výrobky vyhotovené a dovezené zo zahraničia. Ich nosením či darovaním niekomu, vyjadríš svoj postoj k recyklácii a dôležitosti ochrany životného prostredia.

Kúpou ponožiek Pozrieš - triediš! navyše podporíš edukáciu detí a mládeže v oblasti triedenia a recyklácie. Súčasne, tak pomôžeš vychovať novú generáciu, ktorá bude triediť, bude vedieť správne triediť a už od malička to pre nich bude samozrejmosť.

Tak čo, ideš s nami do toho? Pozrieme – triedime!

Ponožky nájdete aj na oficálnom webe Fusakle a vo vybraných predajniach PLANEO po celom Slovensku.

         

   SME NA INSTAGRAME.

Sleduj nás a nauč sa s nami rôzne tipy a triky triedenia odpadu